Psací sekretář v klasicistním stylu
dřevo, ořechová dýha, řezané podnoží z ořechového dřeva v rokokovém stylu se skládá ze čtyř esovitých nohou, pod psací deskou dvě zásuvky vedle sebe, nad nimi polokruhový uzávěr, uvnitř po stranách tři drobné zásuvky, na uzávěru, po stranách a na vrchu jemná intarzie ptáčků na větévkách v obdélných rámech, střední Evropa, konec 18. století, podnož novodobá z 1. třetiny 20. století, 102 x 99 x 64 cm, otřený stav, lehce poškozená konstrukce a dýhy (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |